Водостоки Struga виготовляють зі сталі Prelaq RWS шведського виробництва SSAB.   Шведський концерн є світовим лідером серед виробників сталі кращої якості.

Листова сталь Prelaq RWS з двох сторин покрита товстим шаром цинку (300г/м2), який є захистом сталевоє серцевини від іржі, на випадок спричинення надрізів чи подряпин. Сталева серцевина в залежності від елементу має томщину від 0,6 до 1,25 мм. Сталевий лист з обох сторин вкритий шаром органічного лаку товщиною 35мкм. Таке покриття є додатковим захистом відкорозії і подряпин, яке чудово може зберігатися при температурі до 70°C.

Листова сталь Prelaq RWS характеризується великою стійкістю до згинання. Завдяки типу сталі та стійкості лакового шару забезпечується збереження як ткхнічних, так і естетичних властивостей. Водостоки Struga ціна пропонуть споживачу на вибір дев’ять варіантів кольорів.

Переваги сталевих водостоків Struga

Система водостоку є дуже важливим елементом даху, перед якою стоїть завдання відводити тисячі літрів води під час сильних опадів.

Сталеві водостоки Struga купити мають всі основні влaстивості, які повинна мати якісна система водовідведення:

 • Витривалість.

  Водостічні системи Struga гарантують негнучкість, пластичність і тривкість елементів.
 • Міцність гаків.

  Класичні гаки для кроков та вироблені за сучасною технологією гаки для торцевої дошки характеризуються значною міцністю, завдяки  відповідному профілю та негнучкій жерсті.
 • Безбечність.

  Сталь, з якої виготовляються водостоки Струга є надійною безпекою при пересуванні по скаті даху.
 • Функціональність.

  Швидкі в монтажу з’єднувальні елементиі зміцнюють водостік і попереджують ризик його відривання при скопиченні великої кількості снігової маси чи льоду.
 • Можливість монтажу при низьких температурах.

  Елементи системи Struga не згинаються і не тріскаються при монтуванні.
 • Стійкість лакового покриття. Товстошарове лакове покриття нового покоління  Prelaq RWS 35мкм з обох сторін на протязі довгих років не змінює кольору та не  виблякає. У складі лаку містяться полімерові зерна, які гарантують тривкість та стійкість покриття до пошкоджень.
 • Мінімальний показник розширюваності.

  Водостічна система Struga купити Івано-Франківськ не змінбється в розмірах в спеку та зимовий холод. Тому водосток, труби та інші елементи будуть утримувати форму напротязі всього терміну експлуатації.
 • Прихованість зовнішнього шва труби.

Зворотній зв’язок