BRYZA («Бриза») є новітньою водостічною системою, що з’явилася на тематичному ринку на початку 2004 року. Проаналізувавши вже існуючі на той момент системи, розробники створили інноваційний продукт, який виключав всі недоліки своїх попередників. Інженерні знання, сучасні технології і висока компетенція, яка була посилена багаторічним досвідом переробки синтетичних матеріалів, дозволили створити чудовий продукт, що відрізняється надійністю і високою якістю. Головною метою компанії BRYZA є виправдовування очікувань їхніх клієнтів з практичної, технічної та естетичної точки зору.

Купити водостічну систему BRYZA можна в шести оригінальних кольорах: білому, коричневому, червоному, графітовому, зеленому, цегляному. Завдяки широкому спектру кольорів водостічна система цієї торгової марки буде гармоніювати з природою і вписуватися в колірне рішення будівлі. Екологічність водостічних систем BRYZA підтверджена гігієнічним сертифікатом.

Визначення правильного розміру водстічноі системи

Обираючи водостічну систему, слід переконатися в її можливості відвести воду з покрівельної поверхні Вашого будинку. Тому слід розрахувати т.зв. ефективну поверхню даху, з якою система повинна відвести воду. При розрахунку ефективної поверхні даху скористаємося формулою:

ЭПК = / В + С / 2 / х довжина даху / м2 /
В — відстань по горизонталі від кутка покрівлі до конька (м)
С — висота даху (м)

Якщо Вам потрібна водостічна система BRYZA в Києві, зверніться в компанію Katto. Тут Вам допоможуть підібрати правильні матеріали, а ціна на водостічну систему BRYZA Вас неодмінно порадує.

МонтажOсновні принципи монтажу водосточної системи BRYZA

Монтаж і дія водостічної системи ПВХ відрізняється від традиційних водостічних систем тим, що враховує явище термічного подовження елементів системи. Це здійснюється через відповідну конструкцію фасонних виробів, яка забезпечує компенсацію температурних змін довжини водостічних та зливних труб. В водостічних трубах компенсацію змін довжини отримують завдяки рухомому з’єднанню жолоба з фасонними виробами, забезпеченими прокладками, а в зливних трубах через монтажний зазор на з’єднанні труби — з’єднувач труби. Крім того, підтримуючі елементи, такі як кронштейни та хомути, дозволяють переміщення водостічних труб і жолобів при нагріванні.

Водостічні труби під накриттям повинні бути змонтовані так, щоб не були піддані навантаженню від снігу, падаючого з даху. Правильний монтаж повинен забезпечувати захист жолоба від ударів скочующогося з даху снігу. Верхня бровка вивиху жолоба не повинна бути далі уявного продовження поверхні даху, що видно на малюнку.

Кронштейни ПХВ слід монтувати прямо до лобової дошки. Відстань між кронштейнами має становити 50 см.

Монтаж ПВХ та металевих кронштейнів слід починати від вкладки вивиху жолоба в передній носик кронштейна, отже направляємо внутрішню частину жолоба під задній носик.

Муфту жолоба монтуємо разом з жолобом, направляючи передній вивих жолоба в муфту. Відтак задню частину жолоба направляємо під носик муфти. Краї жолоба повинні знаходиться за 5 мм перед обмежувачами.

Зливні труби з’єднуємо муфтою водостічної труби. У чаші муфти залишаємо 10 мм вільного місця для термічного розширення труб. Під чашею монтуємо хомут водостічної труби до стіни. Хомут в зливний трубі слід монтувати не рідше ніж кожні 2 метри.

У нижній частині монтуємо ревізію, яка дозволяє проводити чистку водостічних труб, а також збирати дощову воду в окрему ємність. Закінчення зливної труби з’єднуємо з дощовим обладнанням або монтуємо водовідвідне коліно.

Зворотній зв’язок