• Ruukki
    Металопрофіль

  • Ruukki
    Металочерепиця

  • Ruukki
    Водостічні системи

Про Ruukki

Ruukki — це перша компанія, яка виступає засновником виробництва металочерепиці. І вже понад півстоліття вона є відомим лідером серед фаворитів цієї галузі. Фінська компанія Рууккі розробляє максимально повну комплектацію покрівлі з металочерепиці, тому замовникам поставляються усі необхідні деталі для конструкці та укладання покрівлі з високим рівнем надійності та безпеки.

Рууккі Івано-Франківськ почала свою діяльність в 1997 році, і до 2005 року вела своє виробництво як дочірня структура фінської компанії Rannila Steel. За довгий період свого існування вона по праву займає перші місця серед сучасних виробників сталевих будівельних конструкцій. Ruukki купити пропонує такі матеріали як: профільовані настили, начіпні фасадні системи, різного типу металочерепиця, водостічні системи та аксесуари. В Івано-Франківську можна купити за чудовими цінами продукцію з широкого вибору матеріалів компанії.

Компанія Рууккі в вересні 2005 року була заснована завдяки об’єднанню таких підприємств як Rannila, Rautaruukki та Gasell.

Як первинну сировину для профільних листів Рууккі використовує сталь виключно власного виробництва. Серед великої кількості листового матеріалу, що виробляється заводами Rautaruukki, завжди можна знайти найкраще рішення для облицювання як внутрішніх так і зовнішніх поверхонь. Обираючи металочерепицю слід обов’язково враховувати кліматичні умови місцевості де буде проводитися будівництво. Ви можете розраховувати на необхідну допомогу від наших спеціалістів.

Абсолютно всі матеріали, що випускаються під маркою Rannila є сертифікованими виробником, а в Україні – сертифіковані за системою УкрСЕПРО. Представництво компанії Руукки в Україні дає своїм клієнтам гарантовану якість покрівлі від 10 до 15 років, і 50 років на наскрізну корозію.

Для виготовлення профнастилу та металочерепиці Ruukki використовується холоднокатана гарячеоцинкована рулонна сталь, що має товщину в межах 0,45-0,6 мм. Листова сталь для виготовлення профнастилу та металочерепиці має перший клас цинкового покриття, який відповідає ГОСТ 14918-80 і має мінімальний вміст г/кв. м.

Однією з переваг металочерепиці Ruukki є найширша колірна гамма і великий вибір профілів (малюнка). Найпопулярнішим серед них є профіль, який повністю імітує натуральну черепицю і виготовлений у вигляді лусочок або плиток, прилеглих одна до одної.

Зворотній зв’язок