Дана модель черепиці Braas Таунас має нижню заокруглену кайму, завдяки якій покрівельні елементи по всій площині даху здаються бездоганно підібраними, а сам дах чудово поєднується з пейзажем і архітектурним стилем будинку.

Покрівлю з піщано-цементної черепиці Браас Таунас використовують як для старих дахів, так і для укладання дахів новобудов.

  • Цементно-піщана черепиця Braas Таунас

Технічні характеристики

Матеріал натуральний кварцовий пісок, портландский цемент і пігменти на базі окису заліза
Поверхня гладка
Габарити ок. 330 х 420 мм
Ширина покриття середня ширина покриття за ДІН 1115 — 300мм
Кут нахилу даху можливий 10 — 70, оптимальний 22 — 60
Перекриття 7,5 … 10,8 см (залежно від кута нахилу даху)
Крок обрешітки 31,2 … 34,5 см (залежно від кута нахилу даху)
Необхідна кількість ок. 10 шт / м.кв.
Перетин обрешітки не менше 24 х 48 мм
Маса ок. 4,5 кг / шт.

Проектна навантаження статична проектна навантаження за ДІН 1055, включаючи обрешітку: 0,50 кН / м при 10-ти і менш штук черепиці на 1 м (при кроці обрешітки 33,3 … 34,5 см). 0,55 кН / м при більше 10-ти штук черепиці на 1 м (при кроці обрешітки 31,2 … 33,2 см).

Матеріал

Піщано-цементна черепиця Браас Івано-Франківськ Taunus виготовляється цілком по комплексно-автоматизованій технології, з чого цілком можна стверджувати про високу якість продукції. Причому, сировина, що використовується для виробництва, вже багато поколінь виправдовує себе в будівництві.

Якість

Кожна одиниця вихідного матеріалу піщано-цементної черепиці Taunus підлягає чіткому контролю, проводяться інтенсивні і багатосторонні випробування на міцність та точність розмірів. До того ж, весь комплекс властивостей матеріалів підлягає контролю незалежними спеціалізованими інститутами. Черепиця Taunus відповідає вимогам стандарту ДІН 1115.

Графічне відображення

Кольори

  • червоний
  • темно-коричневий

Зворотній зв’язок