Дана модель черепиці Braas Франкфурт Lumino має цілком класичний дизайн: гладка поверхня і заокруглена кромка надають черепиці гармоніного вигляду. В основному її використовують для укладання покрівлі на одно- и двосхилих дахах різного типу будівель в найрізноманітнішому стилі.

Піщано-цементна черепиця Braas Франкфурт Lumino купити — це гарна на вигляд черепиця, яка не залежить від поточної моди.

  • Цементно-піщана черепиця BraasФранкфурт Lumino

Технічні характеристики

Матеріал натуральний кварцовий пісок, портландский цемент і пігменти на базі окису заліза
Поверхня гладка
Габарити ок. 330 х 420 мм
Ширина покриття середня ширина покриття за ДІН 1115 — 300мм
Кут нахилу даху можливий 10 — 70, оптимальний 22 — 60
Перекриття 7,5 … 10,8 см (залежно від кута нахилу даху)
Крок обрешітки 31,2 … 34,5 см (залежно від кута нахилу даху)
Необхідна кількість ок. 10 шт / м.кв.
Перетин обрешітки не менше 24 х 48 мм
Маса ок. 4,5 кг / шт.

Матеріал

Піщано-цементна черепиця Браас Івано-Франківськ Франкфурт Lumino виготовляється цілком по комплексно-автоматизованій технології, з чого цілком можна стверджувати про високу якість продукції. Причому, сировина, що використовується для виробництва, вже багато поколінь виправдовує себе в будівництві.

Якість

Кожна одиниця вихідного матеріалу піщано-цементної черепиці Франкфурт Lumino підлягає чіткому контролю, проводяться інтенсивні і багатосторонні випробування на міцність та точність розмірів. До того ж, весь комплекс властивостей матералів підлягає контролю незалежними спеціалізованими інститутами. Черепиця Франкфурт Lumino відповідає вимогам стандарту ДІН 1115.

Графічне відображення

Кольори

  • червоний
  • темно-коричневий
  • графітовий

Зворотній зв’язок