Бренди

Піщано-цементна черепиця відрізняється серед інших своєю стійкістю до зовнішнього впливу. Такий вид черепиці дуже наближений до керамічної черепиці. Іноді їх навіть поєднують в один клас покрівельних матеріалів. Піщано-цементна черепиця виготовляється з піску та портландцементу, який  складається з глини і вапняку, обпалених при дуже високій температурі, з додаванням гіпсу  при цьому.

Такий склад черепиці робить її досить міцною, морозостійкою, стійкою до вітру.

Ви шанувальник стародавніх архітектурних споруд? Насолоджуєтеся виглядом красивих витончених ліній і витончених форм будинків 18-19 століття? Ми можемо запропонувати оформити Вашу житлову споруду чи будь-яку іншу споруду в даному стилі із застосуванням високопрофільної цементно-піщаної черепиці Braas Середземноморська Diva, що має неповторний ексклюзивний дизайн.

Вона поєднує в собі такі геометричні та фізичні властивості як красива хвиля, високий профіль, яскравий колір і гранульовану фактуру поверхні, цементно-піщана черепиця Браас Середземноморська Дива прикрасить Ваше будова, при цьому охопивши Вас приємними спогадами про подорожі в далекі країни.

Приклади використання піщано-цементної черепиці

Зворотній зв’язок