Переглянути асортимент Owens Corning

Останніми роками ринок покрівельних матеріалів дуже розширився завдяки появі все нових і нових пропозицій, однак бітумна черепиця давно завоювала своє місце серед найпопулярніших покрівельних матеріалів і тенденція продовжується. Асортимент бітумної черепиці також збільшується, і на ринку стали з’являтися виробники, які раніше не представляли свою продукцію в Східній Європі. Один з цих виробників — американська компанія Owens Corning, чия бітумна черепиця є символом технологічного вдосконалення матеріалу. Саме Owens Corning вперше представила покрівельний матеріал на основі скловолокна. Бітумна черепиця Owens Корнінг володіє естетичністю і стильним зовнішнім виглядом, і, крім того, досить проста в монтажі, так що виконувати її укладку може покрівельний майстер з невеликим досвідом роботи.

Кольори і відтінки бітумної черепиці максимально відповідають відтінкам справжнього матеріалу, так що в деяких випадках візуально складно відрізнити бітумну черепицю від, приміром, металочерепиці. Також є моделі бітумної черепиці Owens Corning, які максимально натурально передають фактуру дерева.

Бітумна черепиця Owens Corning пропонує оптимальне співвідношення якості та ціни, за що цілком заслужено полюбилася українським покупцям, що, погодьтеся, зовсім не просто в країні, де спостерігається перенасичення виробниками. Цей покрівельний матеріал показує вражаючу стійкість до шквальних вітрів швидкістю до двохсот кілометрів на годину, що є дуже важливою характеристикою на тлі підвищення вимог страхових компаній в Америці. Матеріал демонструє покращену стійкість до утворення цвілі, грибків і бактерій, а також має підвищену вогнестійкість.

Бітумна черепиця Owens Corning представляє собою важке органічне склополотно, з обох сторін просочене бітумом. Склополотно відмінно тримає форму і не піддається гниттю, а також гарантує відмінний опір ураганним вітрам і обумовлює меншу силу розриву на цвяхах. Черепиця від компанії Owens Corning має товщину, що в два рази перевищує показники аналогічних матеріалів, представлених на українському ринку, що говорить про міцність і високу якість матеріалу, полегшує роботу і гарантує довговічність покрівлі. Окислений бітум в основі черепиці підвищує її вогнестійкість, а також зменшує ризик ковзання, що дозволяє в разі необхідності спокійно пересуватися по покрівлі, не побоюючись впасти. В якості покриття своєї бітумної черепиці Owens Corning використовує натуральну базальтову крихту — гранулят, який забарвлюється особливим методом у всю глибину і покривається спеціальним розчином, що відображає ультрафіолет, завдяки чому колір покрівлі залишається незмінним протягом усього терміну експлуатації. Гранулят наноситься на черепицю термічним способом, що гарантує краще зчеплення з бітумом і, отже, стійкість гранульованого покриття.

Owens Corning пропонує широкий асортимент бітумної черепиці: від моделей економ класу до дорожчих, здатних задовольнити більш високі вимоги. Цінова політика компанії дозволяє їй гідно конкурувати з іншими виробниками покрівельних матеріалів. Хоча бренд на українському ринку новий і йому потрібен час, щоб завоювати довіру широкої маси покупців, однак величезний досвід і відсутність рекламацій робить бітумну черепицю Owens Corning цікавою і для покрівельників, і для клієнтів.

Характеристики бітумної черепиці Owens Corning:

  • Склополотно Fiberglas® (власного виробництва), який забезпечує захист від різних погодних умов, велику пожежостійкість і довгий термін служби.
  • Високоякісний, стійкий до впливу погодних умов бітум (також власного виробництва), який міцно утримує гранули на черепиці і захищає покрівлю від вологи.
  • Барвисті мінеральні гранули, які допомагають відбивати сонячні промені, одночасно забезпечуючи красу і стильність покрівлі. Це єдиний компонент черепиці, який закуповується в іншого виробника — світового лідера в цій галузі, компанії 3M.
  • Термоклеюча стрічка, що склеює черепицю в єдиний водонепроникний масив.
  • Клас А пожежобезпеки — найвищий з існуючих в приватному житловому будівництві.
  • Клас стійкості до поривів вітру до 180 км / год залежно від обраного типу черепиці.
  • Обмежена гарантія на матеріал в діапазоні від 20 до 50 років залежно від типу черепиці.

3-TAB бітумна черепиця Owens Corning

3-TAB черепиця — стандарт в покрівельній індустрії, що складається з двох шарів бітуму навколо склополотна Fiberglas®, покритих з одного боку керамічними мінеральними гранулами і мають розріз на три виступи у вигляді прямокутників (3-TAB).

Ламінована бітумна черепиця Owens Corning

Ламінована черепиця створюється склеюванням двох гонтів бітумної черепиці, що надає їй виражений об’ємний зовнішній вигляд. Ламінована черепиця має більшу вагу і при цьому надає більше можливостей для дизайну.

Гарантія на всю черепицю Owens Corning від 20 років!

Зворотній зв’язок