• Металочерепиця
  Ruukki Decorrey
  Ціна
  від 105 01 грн
  при купівлі від 400 м²
  Гарантія
  20 років
 • Металочерепиця
  Ruukki Monterrey
  Ціна
  від 124 17 грн
  при купівлі від 400 м²
  Гарантія
  30 років
 • Металочерепиця модульна
  Ruukki Finnera
  Ціна
  від 187 12 грн
  при купівлі від 400 м²
  Гарантія
  40 років
 • Металочерепиця
  Ruukki Adamante Purex
  Ціна
  від 262 99 грн
  при купівлі від 400 м²
  Гарантія
  40 років
 • Металочерепиця
  Ruukki Adamante Pural Matt
  Ціна
  від 262 99 грн
  при купівлі від 400 м²
  Гарантія
  40 років
 • Профнастил
  Ruukki Rannila
  Ціна
  від 123 45 грн
  при купівлі від 400 м²
  Гарантія
  20 років

Ruukki — це перша компанія, яка виступає засновником виробництва металочерепиці. І вже понад півстоліття вона є відомим лідером серед фаворитів цієї галузі. Фінська компанія Рууккі розробляє максимально повну комплектацію покрівлі з металочерепиці, тому замовникам поставляються усі необхідні деталі для конструкці  та укладання покрівлі з високим рівнем надійності та безпеки.

Рууккі Івано-Франківськ почала свою діяльність в 1997 році, і до 2005 року вела своє виробництво як дочірня структура фінської компанії Rannila Steel. За довгий період свого існування вона по праву займає перші місця серед сучасних виробників сталевих будівельних конструкцій. Ruukki купити пропонує такі матеріали як: профільовані настили, начіпні фасадні системи, різного типу металочерепиця, водостічні системи та аксесуари. В Івано-Франківську можна купити за чудовими цінами продукцію з широкого вибору матеріалів компанії.

Компанія Рууккі  в вересні 2005 року була заснована завдяки об’єднанню таких підприємств як Rannila, Rautaruukki та Gasell.

Як первинну сировину для профільних листів Рууккі використовує сталь виключно власного виробництва. Серед великої кількості листового матеріалу, що виробляється заводами Rautaruukki, завжди можна знайти найкраще рішення для облицювання як внутрішніх так і зовнішніх поверхонь. Обираючи металочерепицю слід обов’язково враховувати кліматичні умови місцевості де буде проводитися будівництво. Ви можете розраховувати на необхідну допомогу від наших спеціалістів.

1. Металочерепиця Ruukki Decorrey

Металочерепиця Ruukki Decorrey — черепиця для раціональних людей!

Привабливий дизайн, міцність, відсутність спеціального догляду, простота в монтажі, висока якість і низька ціна — відмінні якості фінської металочерепиці Ruukki Decorrey. Профіль Decorrey ідеально впишеться в дизайн, як сучасних ландшафтів, так і старовинних будівель. Покрівля Decorrey володіє рядом технічних особливостей, завдяки яким стало можливим зменшити металоємність продукції, і оптимізувати витрата матеріалу на одиницю площі. Необхідний крок обрешітки покрівлі Ruukki Decorrey дорівнює 400 мм, при звичайних для інших покриттів 350 мм. Низька хвиля профілю (28 мм.) Дала можливість зменшити вартість матеріалу, при тому, що якість від цього ніяк не постраждало.

Солідність, презентабельний зовнішній вигляд, найвища якість і високі експлуатаційні властивості з демократичною ціною — це не казка, це реальність!

2. Металочерепиця Ruukki Monterrey

Металочерепиця Ruukki Monterrey прийде Вам до смаку, якщо Ви прихильник старих традицій. Профіль Ruukki Monterrey візуально нагадує натуральну черепицю. Покрівля Ruukki Monterrey додасть вашому будинку дорогий вид покрівлі з натуральної черепиці. На сьогоднішній день, металочерепиця Ruukki профілю Monterrey є найпопулярнішим видом металевої покрівлі. Невеликі хвилі надають такій покрівлі міцність і жорсткість. Також, за рахунок малої ваги — не більш 5 кг на м2 — дах не тисне на будинок, і при монтажі такої покрівлі не виникає жодних труднощів.

Polyester (РЕ) покриття металочерепиці на основі поліефіру. Покриття поліестер характеризується не дуже великою товщиною — 25 мікрон і хорошою стійкістю кольору, завдяки поліефірної фарбі. Покриття стійке до перепадів температури і впливу ультрафіолетового випромінювання, з мінімальним накопиченням пилу і бруду. Універсальні механічні властивості та еластичність дають можливість використовувати його як для покрівельних покриттів, так і для внутрішнього і зовнішнього облицювання. Гарантія на покриття Polyester — 10 років.

3. Модульна металочерепиця Finnera

Модульна металочерепиця Finnera — оригінальне ноу-хау фінського виробника, особливістю якої є висота хвилі 330 мм і форма профілю, відмінна від традиційної черепиці. Профіль Finnera можна використовувати на покрівлях практично будь-якої конфігурації, площі і складності. Інноваційне інженерне рішення малюнка надає покрівлі виняткову унікальність і красу. А якості полімерного покриття металу дозволить покрівлі ще краще протистояти примхам природи і зовнішніх впливів, зберігаючи при цьому свій естетичний вигляд.

4. Металочерепиця Adamante

Металочерепиця Ruukki Adamante Plus — новий металопрофіль, де стиль має особливе значення!

Новий профіль металлочерепиці Adamante від Ruukki справляє незабутнє враження. Особливий акцент в профілі фінської металочерепиці відведений стилю, і справді, стиль хвилі профілю Ruukki Adamante має особливе значення. Оригінальна форма плюс два абсолютно нових кольори: RR798 — червоне вино і RR779 — баклажан, додадуть даху вашого будинку особливу вишуканість і стильність.

5. Профнастил Rannila

Абсолютно всі матеріали, що випускаються під маркою Rannila є сертифікованими виробником, а в Україні – сертифіковані за системою УкрСЕПРО. Представництво компанії Руукки в Україні дає своїм клієнтам гарантовану якість покрівлі від 10 до 15 років, і 50 років на наскрізну корозію.

Для виготовлення профнастилу та металочерепиці Ruukki використовується холоднокатана гарячеоцинкована рулонна сталь, що має товщину в межах 0,45-0,6 мм. Листова сталь для виготовлення профнастилу та металочерепиці має перший клас цинкового покриття, який відповідає ГОСТ 14918-80 і має мінімальний вміст г/ кв. м.

Однією з переваг металочерепиці Ruukki є найширша колірна гамма і великий вибір профілів (малюнка). Найпопулярнішим серед них є профіль, який повністю імітує натуральну черепицю і виготовлений у вигляді лусочок або плиток, прилеглих одна до одної.

 Документи для черепиці Ruukki

Покрівельний каталог
Брошура по Finnera.pdf 
Опис профілю Decorrey.pdf
Інструкція з монтажу Finnera.pdf
Інструкція з монтажу покрівлі.pdf

Для перегляду документів у форматі PDF завантажте безкоштовну програму PDF Reader.

 Інструкція з монтажу у відео форматі

Зворотній зв’язок