Бренди

Про металочерепицю

Металочерепиця — покрівельний матеріал з метало-полімерної основи, профільованої форми. Аркуші металочерепиці виготовляють з оцинкованої чи алюмінієвої бляхи, котра менше піддається впливу атмосферних опадів. Бляху з обох боків покривають декількома шарами захисного кольорового пластику, технічні характеристики якого можуть бути різними (у залежності від марки черепиці). Зазвичай пластик є стійким до впливу ультрафіолетових променів, тому покрівля з цього матеріалу не вигорає на сонці.

Як правило, виробники мають у своєму асортименті кілька найменувань металочерепиці, що відрізняються геометрією профілю (формою і висотою хвилі, шириною листа). При цьому кожне з найменувань металочерепиці має різне пластикове покриття.

Виробництво

Для виробництва металочерепиці використовується оцинкована та алюмоцинкована бляха, котру покривають полімерами і яка надходить на лінію з профілювання у вигляді пласких листів. Товщина бляхи має бути не меншою за 0,45 мм. Таку металочерепицю легко монтувати, оскільки профіль «не згинається», тобто ризик виникнення небажаних деформацій незначний. Опісля наноситься шар полімеру, що є заключним етапом процесу виробництва плаского листа.

На теперішній час в Україні набула найбільшого поширення металлочерепиця зі сталі завтовшки 0,3…0,4 мм, яка виробляеться в один етап — профілювання.[джерело не вказано 506 днів] На жаль, часто використовується металл виробництва різних країн із сумнівною якісттю, і, зазвичай, менеджери з продажу самі не знають, доладу, про виробника листового металу.[джерело не вказано 506 днів]

Полімерні покриття металочерепиці характеризуються різною стійкістю до ультрафіолетового випромінювання (кольоростійкість), корозійною стійкістю і стійкістю до механічних пошкоджень, окрім того, вони мають різну товщину, мінімальну і максимальну температуру використання, радіус вигину.

Приклади використання металочерепиці

Зворотній зв’язок