Інструкція монтажу панорамного вікна FE

Інструкція монтажу відхильно-обертального вікна FK на кроквах

Інструкція монтажу відхильно-обертального вікна FK на латах

Інструкція монтажу дахового вікна FPP на кроквах

Інструкція монтажу дахового вікна FT на кроквах

Інструкція монтажу дахового вікна FT на латах

Інструкція монтажу дахового вікна FTP-V, FTP-W, FTL-V на кроквах

Інструкція монтажу дахового вікна FTP-V, FTP-W, FTL-V на латах

Інструкція вікна-вилазу термоізоляційного FW

Інструкція монтажу сходів на горище

для перегляду документів у форматі PDF завантажте безкоштовну програму PDF Reader.

Фірма Fakro – один із світових лідерів серед виробників дахових вікон. Як виробник дахових вікон розпочала свою діяльність в 1991 році. В Україні Fakro з 1998 року є незмінним лідером продажів, займаючи більш як 60% ринку дахових вікон.

Fakro пропонує багато цікавих конструктивних рішень, які гарантують безпеку і комфорт проживання на піддашші, а саме:

  • Дахові вікна різних конструкцій і способів відчинення: обертальні, відхильно – обертальні, карнізні та дахові вилази.
  • Аксесуари до дахових вікон: жалюзі, штори, ролокасети внутрішні та зовнішні, зовнішня маркіза, системи електроуправління вікнами та аксесуарами.

Найвища якість виконання, легкість та безпечність у використанні, а також новаторські рішення дають можливість підібрати відповідне дахове вікно fakro до кожного типу приміщення. Дахові вікна виготовлені з найкращої соснової сировини, гарантують тривалість, безпеку, функціональність та дуже хороші термоізоляційні параметри.

Дахові вікна стають невід’ємним елементом при будівництві нових об’єктів, відкривають нові можливості в сучасній архітектурі та дизайні інтер’єру. Використовуючи дахові вікна у реконструкції горищ, легко можна їх змінити у функціональні та по-різному стилізовані інтер’єри. В залежності від побажань клієнтів та винахідливості проектантів навіть найбільш нетипові і витончені бачення можуть бути зображені у вигляді комп’ютерної графіки, за допомогою якої робимо остаточні рішення та втілюємо мрії в реальність.

Відхильно-обертальне вікно FPP-V U3 PreSelect

Технічні параметри: FPP preSelect® Ro склопакету: 1 м² ºС/Вт Коефіцієнт звукоізоляції: 32 дБ Клас щільності: IV найвищий Склопакет: 4H – 16 – 4T Низькоемісійний шар: + Склопакет заповнений інертним газом: + Зовнішнє скло гартоване: + Тип вентиляційної щілини: V40 Продуктивність вентиляційної щілини: до 48 м³/годv Покриття деревини лаком: 3 рази Ущільнювачі: три Функція мікронахилу: + Ручка: Ексклюзив

Характеристика

Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і тричі покритої акриловим лаком

Відкривається за допомогою ручки, яка розміщена в нижній частині рами вікна. Змінити спосіб відкривання можна за допомогою переключателя preSelect змонтованого на горизонтальній осі коробки. Вікно обладнане вентиляційною щілиною V 40. Монтується в даху з кутом нахилу від15° до 55° за допомогою ущільнюючого коміра. Вікно доповнює широка гама аксесуарів.

Опис

Відхильно –обертальне вікно FPP-V U3 preSelect (попередня назва FPP preSelekt) — це вікно нового покоління, яке характеризується сучасною, функціональною конструкцією та легкістю в обслуговуванні. Дахове вікно FPP-V U3 preSelect має дві окремі функції відкривання рами: відхильну та обертальну. Функція відхиляння дозволяє відкрити вікно в довільному положенні в діапазоні від до , а функція обертання робить можливим поворот рами на . Новаторська і запатентована фурнітура вікна гарантує стабільність вікна як у відхиленому так і в оберненому положенні. Змінити спосіб відкривання можна за допомогою переключателя preSelect, який розміщений в боковій частині коробки і доступний після відчинення вікна.

Вікно FPP-V U3 preSelect обладнане вентиляційною щілиною V 40, яка гарантує оптимальний повітрообмін в приміщенні при щільно закритому вікні. Продуктивність вентиляційної щілини можна регулювати залежно від потреби. Зовнішні захисні профілі мають загнуті краї, що значно покращує естетичний вигляд вікна, а також безпеку користування ним.

Вікна відхильно-обертальні FEP L3 Панорамні

Технічні параметри:FEL Ro склопакету: 1 м² ºС/Вт Коефіцієнт звукоізоляції: 32 дБ Клас щільності: IV найвищий Склопакет: 4H — 16 — 33.1T Низькоемісійний шар: + Склопакет зап. інертним газом: + Зовнішнє скло гартоване: + Покриття деревини лаком: 2 рази Ущільнювачі: три Функція мікронахилу: + Ручка: Ексклюзив

Характеристика

Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і тричі покритої акриловим лаком. Ручка, яка розміщена у нижній частині вікна дозволяє його відхиляти. Верхня ручка призначена для обертання рами на 180º для миття зовнішнього скла. Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 55º за допомогою ущільнюючого коміра. Для такого типу вікон пропонуємо широку гаму аксесуарів ідентичних, як для обертальних вікон, за винятком зовнішньої маркізи та зовнішньої ролокасети, які мають іншу конструкцію

Опис

Вікно панорамне FEP L3 (попередня назва FEL) – це тип відхильно –обертального дахового вікна. Воно має подвійну систему відчинення: Відхилення рами на10º, а після розблокування фіксатора аж на 68º. Обертання рами на. Система обертання рами на 180º дозволяє зручно помити зовнішнє скло. Великий кут нахилу рами забезпечує вільний доступ до вікна, а також добру оглядовість через відчинене вікно. Великі розміри вікна та можливість відхилення рами на 68º дозволяють використовувати його як технологічний або евакуаційний вихід.

Обертальні вікна FTS U2, FTS-V U2, FTP-V U3

Технічні параметри : FTS U2 FTS-V U2 FTP-V U3 Ro склопакету: 1,0 м² ºС/Вт 1,0 м² ºС/Вт 1,0 м² ºС/Вт Коефіцієнт звукоізоляції: 32 дБ 32 дБ 32 дБ Клас щільності: IV найвищий IV найвищий IV найвищий Склопакет: 4H – 16 – 4T 4H – 16 – 4T 4H – 16 – 4T Низькоемісійний шар: + + + Склопакет зап. інертним газом: + + + Зовнішнє скло гартоване: + + + Тип вентиляційної щілини: — V10 V40P Продуктивність вент. щілини: — 9 м³/год до 52 м³/год Покриття деревини лаком: 2 рази 2 рази 2 рази Ущільнювачі: два два три Функція мікронахилу: + + + Ручка: Стандарт Стандарт Ексклюзив

Характеристика

Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і тричі покритої акриловим лаком. Ручка розміщена в нижній частині вікна дозволяє максимально зручно користуватися вікном. Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 90º за допомогою ущільнюючого коміра. Вікно доповнює широка гама аксесуарів.

Опис

Обертальне вікно FT –це найпопулярніша, проста і надійна конструкція дахових вікон. Конструкція завісів, розміщених на центральній горизонтальній осі вікна, дозволяє залишити вікно при відкритим, а також обернути раму навколо своєї осі на 180º і зафіксувати за допомогою фіксатора, щоб зручно помити зовнішній бік склопакету. Ручка, яка розміщена в нижній частині вікна дозволяє щільно зачинити вікно або розмістити раму у двох позиціях, залишивши щілину між нею і віконною коробкою для доступу свіжого повітря у приміщення. Оскільки вентиляційна щілина розміщена в верхній частині коробки, то ефективна поверхня засклення вікон Fakro є більшою приблизно на 6% порівняно з іншими даховими вікнами такого ж розміру. Це сприяє кращому освітленню приміщення. В стандартній пропозиції Fakro — п’ять типів вікон FTS U2, FTS–V U2, FTP–V U3, FTU–V U3, FTP –V L3, які відрізняються технічними параметрами.

Обертальні вікна FTU-V U3

Технічні параметри: FTU-V U3 Ro склопакету: 1,0 м² ºС/Вт Коефіцієнт звукоізоляції: 32 дБ Клас щільності: IV найвищий Склопакет: 4H — 16 — 4T Низькоемісійний шар: + Склопакет зап. інертним газом: + Зовнішнє скло гартоване: + Тип вентиляційної щілини: V40P Продуктивність вент. щілини: до 52 м³/год Покриття деревини поліур. фарбою: 3 рази Ущільнювачі: три Функція мікронахилу: + Ручка: Ексклюзив

Характеристика

Вікно виготовлене з соснової деревини, просоченої антисептиком у вакуумній камері та 4 рази покрита поліуретановою фарбою білого кольору. Ручка, розміщена у нижній частині рами вікна дозволяє щільно зачинити вікно або розмістити раму у двох позиціях для доступу свіжого повітря у приміщення. Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 90º за допомогою ущільнюючого коміра. Вікно доповнює широка гама аксесуарів.

Опис

Вікно FTU-V U3- це обертальне вікно з підвищеною стійкістю до вологості. Вікно покрите поліуретановою фарбою білого кольору. Товстий шар поліуретану і додатково забезпечені кутові з’єднання ефективно захищають дерев’яну конструкцію вікна від проникнення пари. Вікна FTU-V U3 широко застосовуються перш за все в приміщеннях, де періодично є дуже висока вологість повітря, наприклад в кухні чи ванній кімнаті. Вікна FTU-V U3 також монтуються в будинках, де за бажанням клієнта повинні бути білі вікна.

Метало-пластикове вікно PTP U3

Характеристика

Вікно PTP U3 — це абсолютно нове дахове вікно метало-пластикової конструкції. Ідеально підходить для використання в приміщеннях на піддашші з підвищеним рівнем вологості, наприклад в ванних кімнатах чи кухнях. Вікно може бути білим або в кольорі «золотий дуб». У вікні PTP U3 застосовані абсолютно нові конструкційні рішення, багато з яких охороняються патентами: сучасні форми коробки і рами, інноваційна фурнітура, нові ручки, нова система ущільнення. Вікно PTP U3 — це обертальне вікно, виготовлене з багатокамерних профілів ПВХ білого або коричневого кольору, які зміцнені зсередини оцинкованими стальними стержнями. Така конструкція забезпечує міцність вікна і запобігає деформації профілів протягом експлуатпації вікна. Вікно PTP U3 міцне, непідвладне корозії і зміні атмосферних чинників, а догляд за ним зведений до мінімуму. Матеріал, з якого виготовлене вікно, не поглинає вологи і є стійким до дії кислот та спирту.

  • Склопакет Вікно PTP U3 обладнане термоізоляційним склопакетом з теплою дистанційною рамкою TGI. Це однокамерний склопакет 4H-16-4T з зовнішнім гартованим склом, з низькоемісійним шаром.
  • Ущільнювачі Дахове вікно PTP U3 має потрійну систему ущільнення — один основний і два додаткових ущільнювачі.
  • Ручка Ручка розміщена в нижній частині рами, завдяки чому користування вікном є легким і простим, а конструкція ручки дозволяє залишати вікно в двох позиціях мікропровітрювання.
  • Зовнішні алюмінієві профілі Ззовні вікно PTP U3 захищене алюмінієвими профілями, з обох сторін покритими поліестром, що збільшує їх міцність і забезпечує надійний захист від атмосферних чинників. Профілі виготовлені з алюмінієвої бляхи товщиною 1 мм. Ззовні вікно PTP U3 не відрізняється від інших вікон
  • Аксесуари Вікно PTP U3 доповнює широка гама аксесуарів, як зовнішніх, так і внутрішніх, які кріпляться за допомогою шурупів для профілю ПВХ. Форма рами і коробки подібна до відповідних елементів інших вікон ФАКРО. Завдяки цьому внутрішні аксесуари, які монтуються в рамі ідеально підходять як для дерев»яних, так і для пластикових вікон.
  • Спосіб монтажу Вікно монтується в даху з кутом нахилу від 15° до 90° разом з ущільнюючим коміром. На коробці фабрично змонтовані монтажні кутники для монтажу на латах в конструкції даху. Монтаж вікна PTP не вимагає від монтажників додаткових навиків, оскільки не відрізняється принципово від монтажу дерев»яного дахового вікна.

Вікна «дует» FNP/D U3, FNP/D L3, FTP/D U3, FTP/D L3

Технічні параметри : FTP/D U3 Ro склопакету: 1,0 м² ºС/Вт 1,0 м² ºС/Вт Коефіцієнт звукоізоляції: 32 дБ 32 дБ Клас щільності: IV найвищий IV найвищий Склопакет: 4H — 16 — 4H 4H — 16 — 33.1T Низькоемісійний шар: + + Склопакет зап. інертним газом: + + Зовнішнє скло гартоване: + + Внутрішнє скло ламіноване: + + Покриття деревини лаком: 2 рази 2 рази Ущільнювачі: три три Функція мікронахилу: + + Ручка: Ексклюзив Ексклюзив

Характеристика

Вікно виготовлене з соснової деревини, просоченої антисептиком у вакуумній камері та двічі покрита акриловим лаком або 4 рази покрита поліуретановою фарбою білого кольору. Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 90º. До вікон такого типу пропонуємо широку гаму аксесуарів та додатків.

Опис

Вікно Дует – це вікно, монтоване під або над стандартним даховим вікном будь-якої конструкції яке стає його продовженням. Таке з’єднання вікон дозволяє краще освітлити приміщення, а також збільшити поле огляду через вікно. Вікна Дует можна монтувати на висоті нижчій за 85 см від підлоги, оскільки вікна обладнані фіксаторами, що забезпечують захист від випадкового відчинення. Фіксатор дозволяє також встановити раму в позиції для провітрювання приміщення. Вікна Дует відкриваються способом обертання. Вікно поєднане з даховим вікном за допомогою модульної системи вертикальних сполучень KD.

Карнізне вікно B_ L3

Технічні параметри: B_ L3 Ro склопакету: 1,0 м² ºС/Вт Коефіцієнт звукоізоляції: 32 дБ Клас щільності: IV найвищийv Склопакет: 4H — 16 — 33.1T Низькоемісійний шар: + Склопакет зап. інертним газом: + Зовнішнє скло гартоване: + Внутрішнє скло ламіноване: + Покриття деревини лаком: 2 рази Ущільнювачі: три Функція мікронахилу: + Ручка:Ексклюзив

Характеристика

Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і двічі покритої акриловим лаком.

Карнізні сполучення монтуються в дахи з кутом нахилу від 15° до 55° за допомогою ущільнюючого коміра EU_B. В дахи з більшим кутом нахилу можливо змонтувати таке сполучення за допомогою коміра, виготовленого на спеціальне замовлення. Вікно доповнює широка гама аксесуарів

Опис

Карнізне вікно B_ L3 –це вікно, яке монтується в вертикальній стіні і сполучене з даховим вікном. Завдяки використанню карнізного вікна покращується освітлення в приміщенні та збільшується поле зору через вікно. Карнізне вікно BDL L3 відчиняється наліво, BDR L3 — направо боковим способом, а також має функцію мікропровітрювання. Обладнане фіксатором, який обмежує повне відкриття вікна. Фіксатор дає можливість відхилити віконну раму для провітрювання приміщення. BVP L3 — відхильне вікно, яке відхиляється для провітрювання, BXP — невідкривальне карнізне вікно. Карнізне вікно обладнане склопакетом, зовнішнє скло якого гартоване, а внутрішнє — ламіноване класу Р1. Таке вікно покращує безпеку і комфорт в користуванні піддашшя. Карнізне вікно може бути поєднане з даховим вікном будь – якої конструкції. Для сполучення вікон з зовнішньої сторони використовується ущільнюючий комір EU_B. З внутрішньої сторони вікна сполучені за допомогою декоративної планки, яка виготовлена з соснової деревини. Декоративна планка входить до комплекту карнізного вікна.

Верхівки FDL, FBL

Технічні параметри: FDL, FBL Ro склопакету: 1,0 м² ºС/Вт Коефіцієнт звукоізоляції: 32 дБ Склопакет: 4H — 16 — 4HT Низькоемісійний шар: + Склопакет зап. інертним газом: + Зовнішнє скло гартоване: + Покриття деревини лаком: 2 рази Ущільнювачі: один

Характеристика

Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і двічі покритої акриловим лаком. Монтуються в дахи з кутом нахилу від 20° до 90°. Ущільнюючий комір входить в комплект верхівки.

Опис

Верхівки – це вікна трикутної або арочної форми, що встановлюються над стандартними вікнами. Оригінальна форма, додаткове освітлення приміщення і цікава стилістика інтер’єру – це безсумнівно, переваги встановлення таких вікон. Вікна виготовляються глухими, обладнуються ламінованим низькоемісійним склопакетом.

Зворотній зв’язок