Бренди

Про дахові мансардні вікна

Мансардні вікна — річ важлива, і потрібно віднестись відповідально до вибору вікон в мансарду. І в першу чергу по завершенню будівництва постає вибір, якого типу вікна слід обрати для мансарди.

Похилі мансардні вікна, на відміну від звичайних вертикальних, більше пропускають світло і тепло, що обумовлено розташуваннях їх під певним кутом.

Винятком є вертикальні вікна в торцевій стіні, вони мають такі ж самі властивості, що й звичайні вікна. Вибираючи такі вікна, зверніть увагу, що вони потребують для установки відповідну площу стіни, яка не завжди є в мансарді у наявності.

Отже, серед вищеописаних характеристики ми можемо зробити висновок, що ідеальним варіантом є похилі мансардні вікна купити. Такого типу вікна не потребують для встановлення великої площі стіни, не займають корисний об’єм приміщення, мають стильний вигляд і достатньо надійні в експлуатації.

Вище згадувалося, що дахові вікна Івано-Франківськ дають досить багато світла. В мансарді з такими вікнами можна облаштувати кімнату будь-якого типу.

Виготовлення дахових вікон відбувається в заводських умовах, і доставляються на об’єкт вже повністю готовими до установки, тому встановити їх вже на місці не займає багато часу. Замовнику необхідне лише визначитись з розмірами та розташуванням вікон. А на його установку, що є добрим для замовника, не потрібно ніяких витрат на додаткові матеріали.

Як визначити скільки вікон потрібно встановити на мансарді?

По-перше, якщо вікон буде забагато, це може призвести до великої втрати тепла і надмірної освітленності. А мала їх кількість зробить приміщення дуже темним.

Фахівці рекомендують скління робити таким чином, щоб загальна площа вікон дорівнювала 10% від загальної площі мансарди. Зроблене по такому принципу скління забезпечить на мансарді оптимальну освітленість приміщення.

Що до висоти розташування вікон на мансарді, то похилі вікна краще встановлювати так, щоб навіть в сидячому положенні людина могла спостерігати гарний огляд з вікна. Тому оптимальна висота до нижнього краю вікна повинна бути до одного метру.

Якщо ж дизайн приміщення передбачає розташування вікон вгорі, то в цьому разі говорити про гарний огляд з вікна не має сенсу. Для такого типу розташування мансардного вікна, механізм відкривання та закривання робиться з дистанційним керуванням, або замість ручок для зручності експлуатації встановлюються спеціальні стрижні.

Місця з’єднання дахового вікна з покрівлею мають бути міцними та максимально ізольованими від вологи.

Монтаж вікон

Приклади використання дахових мансардних вікон

Зворотній зв’язок