РОКЛАЙТ

ТЕХНОФАС

Кам’яна вата виробництва «ТехноНІКОЛЬ» ділиться за областю застосування. В асортименті є теплоізоляція для тинькованих і вентильованих фасадів, уклінних і пласких покрівель, підлог, стін і т.д.

У 2008 році Корпорація «ТехноНІКОЛЬ» представила ринкові інноваційну теплоізоляцію – плити подвійної щільності.

  • tehnic
  • tehnic1

Продукцію «ТехноНІКОЛЬ» відрізняються високою теплозберігаючою здатністю, пожежною безпекою, звукопоглинанням, гідрофобністю, міцністю і стійкістю до деформації. Усі теплоізоляційні матеріали марки «ТехноНІКОЛЬ» виробляються згідно з технічними умовами, сертифіковані і екологічно безпечні.

Заводи «ТехноНІКОЛЬ» з виробництва кам’яної вати оснащені високотехнологічним обладнанням.

Створено Науково-Технічний Центр (НТЦ), основними цілями якого є: поглиблений аналіз властивостей сировини, матеріалів, готової продукції, технологічних процесів, інформації з метою використання найбільш сучасних та ефективних методів для випуску продукції найвищої якості.

Для досягнення максимального задоволення як зовнішніх, так і внутрішніх споживачів на підприємстві активно застосовуються принципи загального управління якістю.

Екологічна безпека тісно пов’язана і з безпекою виробництва. Система охорони праці на підприємстві поставлена на самому високому рівні.

Зворотній зв’язок