Торгова марка БРААС входить до складу найбільшої міжнародної корпорації MONIER GROUP, яка на сьогоднішній день об’єднує провідних світових виробників покрівельних матеріалів і комплектуючих.

MONIER GROUP — світовий лідер з постачання будівельних матеріалів для скатних покрівель, інноваційних покрівельних матеріалів, димохідних та вентиляційних систем. Ми несемо відповідальність за те, щоб товари та послуги відповідали найвищим стандартам якості на всіх рівнях нашої структури.

Покрівля — це щось набагато більше, ніж ми бачимо.

Нам всім відомо, що завдяки їй, ми живемо в затишку і теплі, захищені від стихій. Покрівля не тільки визначає зовнішній вигляд будівлі, але навіть може дещо розповісти про свого господаря і спосіб його життя. Але це лише зовнішні чинники. Покрівля має набагато більше значень. Набагато більше властивостей.

Ми зробимо Вашому даху все, що Ви побажаєте:

  • Від фотоелектричних панелей, що використовують сонячну енергію, до систем розподілу повітря, контролюючих клімат у вашому домі.
  • Від сонячних теплових установок, які забезпечують гаряче водопостачання, до дахів, що зберігають прохолоду у вашому домі.
  • Від інтегрованих покрівельних систем з компонентами, що збільшують термін служби даху, до «розумної» черепиці, дружньої до навколишнього середовища.

За десятиліття роботи, компанія BRAAS набула досвіду, що заслуговує довіри в області покрівельних систем, у більш, ніж 40 країнах світу.

Наші безперервні інвестиції в дослідження, розробки та навчання не мають собі рівних.

Якість

Ми зобов’язуємося поставляти через всі наші бізнес-підрозділи продукцію та послуги, що відповідають найвищим стандартам якості. BRAAS постійно покращує свої технологічні процеси і продуктивність з метою не тільки виправдати очікування наших клієнтів, а навіть перевершити їх.

НАЙВИЩИЙ рівень задоволеності клієнтів — наш пріоритет № 1

Ми дотримуємося не тільки всіх застосовуваних законодавчих вимог до якості та безпеки, прийнятих у країнах, де ми працюємо, але також відповідаємо нашим власним внутрішнім стандартам — більш суворим, ніж державні нормативи. Наша директива за якістю підкріплюється системою управління якості на груповому рівні.

Зворотній зв’язок