• Бітумна черепиця Nordland
  Аляска

 • Бітумна черепиця Nordland
  Альпін

 • Бітумна черепиця Nordland
  Нордік

 • Бітумна черепиця Nordland
  Класик

 • Бітумна черепиця Nordland
  Антик

Черепиця «NORDLAND» — досконалий покрівельний матеріал, здатний задовольнити найвибагливіший смак.

Секрет якості бітумної черепиці Nordland  полягає в унікальному процесі виробництва, в якому використовують сировину лише відмінної якості. Насиченість кольорів створюється за допомогою покриття з базальтового гранулята, так як саме базальт відрізняється здатністю не поглинати вологу і є захисним шаром черепиці. Базальтовий гранулят фарбується у будь-які кольори та відтінки за допомогою неорганічних барвників з використанням ексклюзивної технології керамізації (під час випалення за високих температур). Завдяки цій технології стійкість і насиченість кольору зберігається на протязі усього терміну експлуатації покрівлі. Окрім цього базальтовий гранулят захищає зовнішній шар бітуму від ультрафіолетового проміння та механічних пошкоджень. Nordland застосовує гранулят трьох різних фракцій, що  гарантує суцільне покриття черепиці та міцність його з’єднань, і як наслідок довговічність покрівлі.

Саме тому матеріали, з яких виготовляється бітумна черепиця Nordland, не піддаються різким змінам температур та зберігають свої гідроізоляційні  властивості незалежно від кліматичних умов. Кремнієвий пісок, що нанесений на зворотній стороні черепиці, запобігає склеюванню плиток між собою, завдяки чому полегшується транспортування, зберігання та використання матеріалу.

Саме для українського клімату компанією Tegola виготовлено нову серію гнучкої черепиці Nordland. Завдяки великому вибору моделей черепиці та високим технічним показникам, покрівля Тегола Нордланд купити спроможна задовольнити найвишуканішого замовника, гарантуючи стійкість черепиці до атмосферних впливів, її довговічність, а також легкість і швидкість монтажу.

Обираючи гнучку черепицю Nordland в Івано-Франківську, Ви отримуєте естетично привабливу, оригінальну та надійну покрівлю, яка без жодних проблем служитиме довгі роки. Бітумна черепиця Нордланд в Івано-франківську за найкращими цінами.

Зворотній зв’язок