Гнучка черепиця Katepal Jazzy / Катепал Джазз /, завдяки змішуванню чорних і пофарбованих гранул, створює на покрівлі химерний, що переливається малюнок. При укладанні підкладкового матеріалу по всій поверхні покрівлі — гарантія 25 років!

Гнучка крівля JAZZY KATEPAL

Гнучка черепиця KATEPAL колекції Jazzy відрізняється цікавим кольоровим оформленням. Склад мінерального грануляту, яким покритий верхній шар черепиці, включає в себе гранули основного і чорного кольорів, у результаті виходить оригінальний малюнок, що покриває поверхню черепиці Катепал Jazzy.

Гранули Katepal Jazzy на поверхні м’якої покрівлі виготовлені з натурального каменю. Вони мають рівномірний забарвлення і дуже міцно тримаються в шарі бітуму, надійно захищаючи його від механічних пошкоджень і від дії різного типу опадів, що контактують з поверхнею покрівельного покриття. Зворотний бік колекції Джазз бітумної черепиці Катепал має самоклеються покриття, завдяки якому забезпечується легкий і швидкий монтаж елементів покрівлі, а також досягається високий ступінь герметичності покрівельного «килима». Клею шар знаходиться під захистом плівки, яка знімається під час монтажу, але при транспортуванні та зберіганні покрівельного матеріалу вона забезпечує його збереження і попереджає висихання

  • Jazzy

Характеристики бітумної черепиці JAZZY KATEPAL

Колекція Jazzy
Розмір гонту 1,0 м. х 0,317 м.
Вага 1 кв.м. покриття 8 кг
Об’єм в упаковці 3 м2
Температурний діапазон від -55 С до +110 С
Письмова гарантія 20 років
Метод установки наклеювання з фіксацією покрівельними цвяхами

Схема гонту м’якої покрівлі JAZZY KATEPAL

Доступні кольори Katepal Jazzy

  • Мідний
  • Зелений
  • Сірий
  • Червоний
  • Коричневий

Зворотній зв’язок