Покривши дах будинку гнучкою черепицею KATEPAL Rocky можна домогтися схожості зі старовинною покрівлею з гонту завдяки прямокутній формі черепиці. Бітумна черепиця колекції Rocky має вісім варіантів колірного оформлення, що дозволяє створити естетичне покриття покрівлі для будівлі будь архітектури.

Гнучка черепиця KATEPAL Foxy створювалася з урахуванням особливостей нашого клімату. Технічні характеристики бітумної черепиці дозволяють використовувати її в широкому діапазоні температур — від -50 до +110 градусів, тому дахи будинків, покриті черепицею KATEPAL можна зустріти і на чорноморському узбережжі, і на півночі країни. М’яка черепиця KATEPAL Foxy здатна без праці протистояти будь-яких атмосферних впливів, таким як сніг, дощ, град чи сильний вітер. Матеріали, з якої виготовлена ​​гнучка черепиця не схильні до корозії, гниття, механічних пошкоджень і дії ультрафіолетового випромінювання.

М’яка черепиця Катепал Фоксі має оптимальне співвідношення ціни і якості, від чого продажу її постійно зростають. Крім того, роботи з монтажу покрівлі з покриттям з бітумної черепиці також відрізняються досить демократичною ціною внаслідок того, що технологія укладання такого покрівельного матеріалу не відрізняється особливою складністю. Монтаж черепиці KATEPAL Foxy не зажадає від бригади монтажників яких особливих знань і застосування дорогого обладнання. Покрівельні роботи можна виконати навіть самостійно із застосуванням інструментів, які знайдуться в господарстві кожного домашнього майстра.

Екологічно чисті матеріали, з яких виготовлена ​​гнучка черепиця KATEPAL колекції Foxy, відповідають найжорсткішим європейським стандартам якості. За умови правильного монтажу виробник дає гарантію на покрівельне покриття з гнучкої черепиці KATEPAL протягом 25 років, а реальний термін служби складає близько 50 років.

  • Foxy

Характеристики бітумної черепиці FOXY KATEPAL

Колекція FOXY
Розмір гонту 1,0 м. х 0,317 м.
Вага 1 кв.м. покриття 8 кг
Об’єм в упаковці 3,0 кв.м готового покриття
Температурний діапазон від -55 С до +110 С
Письмова гарантія 20 років
Метод установки наклеювання з фіксацією покрівельними цвяхами

Схема гонту м’якої покрівлі FOXY KATEPAL

Доступні кольори Katepal FOXY

  • Темно-сірий
  • Світло-сірий
  • Червоний
  • Коричневий
  • Зелений

Зворотній зв’язок