Гнучка черепиця Katepal Колекція Classic KL

Цінителі строгих архітектурних рішень, безсумнівно, звернуть увагу на гнучку бітумну черепицю KATEPAL KL. Це класична колекція черепиці, що має шестигранну форму і однотонну забарвлення. Як і вся продукція KATEPAL, черепиця серії KL відрізняється великим терміном служби і 25-річною гарантією за умови укладання на підкладковий матеріал.

  • Classic KL

Характеристики бітумної черепиці CLASSIC KL KATEPAL

Колекція Classic KL
Розмір гонту 1,0 м. х 0,317 м.
Вага 1 кв.м. покриття 8 кг
Об’єм в упаковці 3,0 кв.м готового покриття
Температурний діапазон від -55 С до +110 С
Письмова гарантія 20 років
Метод установки наклеювання з фіксацією покрівельними цвяхами

Схема гонту м’якої покрівлі CLASSIC KL KATEPAL

Доступні кольори Katepal Classic KL

  • Зелений
  • Коричневий
  • Червоний
  • Сірий
  • Чорний

М’яка покрівля KATEPAL Classic KL (Катепал Класик КЛ)

Склополотно є основою покрівельного покриття KATEPAL Classic KL. У процесі виробництва він покривається високоякісним бітумом з обох сторін. Виготовлена ​​таким способом гнучка черепиця має практично нульове водопоглинання, а значить, вона не схильна до гниття і корозії. Верхній шар черепиці покритий дрібними кам’яними гранулами, які можуть мати різні кольори. Таке покриття виконує не тільки декоративну функцію, але і захисну, забезпечуючи підвищену стійкість до впливу атмосферних впливів.

Колекція KL гнучкої черепиці Катепал має дуже високу стійкість забарвлення до впливу ультрафіолету і рясних опадів. Така якість фарбування можна пояснити тим, що гранули мають рівномірний кольорове покриття і дуже міцно вклеєні в бітумне підставу. Покрівля, покрита бітумною черепицею Катепал може експлуатуватися в діапазоні температур від -55 до +110 градусів. Однак верхня межа температури гнучкої черепиці колекції KL може досягати +120 градусів, а значить, даний покрівельний матеріал має сенс використовувати в покрівельних конструкціях будівель, розташованих на відкритій місцевості і піддаються довготривалого сонячному нагріванню.

Монтаж м’якої черепиці KATEPAL KL не викличе особливих складнощів, так як цей матеріал легкий, укладати його нескладно, порізка відбувається швидко і без застосування ріжучого електроінструменту. Всі перераховані вище особливості бітумної черепиці, укупі з її демократичною ціною, роблять її популярним покрівельним матеріалом серед забудовників.

Зворотній зв’язок