Бітумна черепиця  Owens Corning («Овенс Корнінг»), яка поставляється в Україну, є технологічним і високоякісним продуктом і виробляється тільки в США.

Переглянути асортимент бітумної черепиці від Owens Corning

Переглянути детальну інформацію про бітумну черепицю Owens CorningВ основі виробництва гонту бітумної черепиці лежить надміцне склополотно, просочене окисленим бітумом, покритим зверху базальтовою (кам’яною) посипкою.

Саме ж склополотно під назвою Fiberglas® виробляє безпосередньо сама компанія Owens Corning — світовий лідер у сфері виробництва скловолокна.

черепица owens corning

Комплектуючі бітумної черепиці

Бітумна черепиця Owens Corning має широкий вибір забарвлень і моделей, завдяки чому стає можливим легко підібрати покрівлю на будь-який смак. Бітумна черепиця всіх моделей оснащена антигрибковим покриттям (AR), на яке дається письмова гарантія. Також залежно від моделі бітумна черепиця комплектується з офіційною письмовою гарантією на період від 20 до 50 років. Тому ви можете купити бітумну черепицю Owens Corning і на довгі роки забути про проблему заміни покрівлі.

В бітумної черепиці Owens Corning поєднуються довговічна краса, чудова якість і максимальний захист. Але головною рисою черепиці Owens Corning будь-якої моделі є її виняткова ефективність.

Технологія SureNail™ від Owens Corning

Це спеціальна технологія, яку використовує компанія Owens Corning у виробництві ламінованої черепиці TruDefinition Duration. Технологія забезпечує черепиці:

  • Підвищену стійкість проти вітру (швидкість до 210 км/год);
  • Підвищену стійкість до різноманітних механічних перевантажень;
  • І, відповідно, набагато більша довговічність.

Бітумна черепиця від компанії Owens Corning є єдиною черепицею у світі, що володіє такою технологією кріплення! Досить прибити гонт всього лише чотирма цвяхами — і підвищена стійкість до вітру вам забезпечена.

Якщо Вам потрібна бітумна черепиця Owens Corning в Києві, зверніться в компанію Katto. Тут Ви зможете швидко і зручно придбати потрібну кількість черепиці, причому ціна на бітумну черепицю Owens Corning неодмінно Вас порадує.

Sure Nail

Зворотній зв’язок