Бренди

Бітумна черепиця на сьогоднішній день є незамінним матеріалом навіть для даху дуже складної конфігурації, і належить до м’яких покрівельних матеріалів, за що і отримала свою другу назву – гнучка черепиця, або м’яка покрівля. Її видатною характеристикою є еластичність, яка дозволяє  вдало оминути будь-які еркерні, арочні, баштові та інші елементи покрівлі.

Основні переваги бітумної черепиці:

  1. Безшумність м’якої покрівлі не вимагає проведення заходів щодо звукоізоляції.
  2. Економічність забезпечується мінімальною кількістю відходів.
  3. Стійкість до корозії, гниття, хімічних впливів.
  4. Відмінні показники по снігозатриманню.
  5. Універсальність матеріалу дозволяє застосувати її на покрівлях будь-якої геометричної форми.
  6. Низька теплопровідність бітумної черепиці.
  7. Зручність складування, транспортування та монтажу.
  8. М’яка покрівля стійка до корозії, що не піддається процесам гниття і іржавіння.
  9. Стійка проти вітру. Гарантує збереження навіть при рвучких вітрах до 130 км/год.

Склад бітумної черепиці

Бітумна черепиця — це багатошаровий покрівельний матеріал. Основа гнучкої черепиці складається з склополотна, яке з двох сторін просочується спеціальним бітумним складом, до якого входять, власне, сам бітум і різні стабілізуючі добавки.

Виробництво бітумної черепиці

Оскільки бітум (м’яка покрівля) є основним гідроізоляційним захистом майбутньої бітумної черепиці, технологічний процес поділяється на декілька етапів його приготування. Спочатку, бітумна маса видобувається з першосортної нафти і, потім, проходить примусову обробку киснем. Іншими словами, відбувається передчасне окислення головної складової бітумної черепиці, яка відповідає за гідрофобність (водовідштовхування), додаючи матеріалу необхідну хімічну стабільність.

В результаті бітумна черепиця на основі окисленого бітуму має більш довгий термін служби, так як всілякі процеси взаємодії вже відбулися штучно і реакція на атмосферний кисень практично відсутня.


Купити бітумну черепицю – раціональне рішення, яке підтверджується якістю, доступністю ціни і довгим строком служби. Ми гарантуємо, що бітумна черепиця в Івано-Франківську за найкращими цінами.

Приклади використання бітумної черепиці

Зворотній зв’язок